Nowato Sprawdzone Polecone

Komfortowe Nowato

 6FA30CE2-77FB-4F88-9236-48E6191A5AEC_1_105_c.jpeg         Sklepy Komfort to od lat znane produkty z sektora podłóg: dywany, wykładziny, panele. Ale to także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, łazienki z wyposażeniem, płytki ścienne i podłogowe, wanny, prysznice itd, kuchnie z AGD.

           Firma Komfort to nie tylko powyższa oferta produktowa. W naszym sklepie zamówisz pomiar i montaż podłóg panelowych, LVT, wykładzin elastycznych i dywanowych, także komercyjnych z atestem PPoż, podłóg drewnianych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, paneli lamelowych. Już wkrótce zapraszamy do naszego sklepu aby zamówić projekt kuchni i łazienki. Nasi projektanci pomogą w wyborze mebli i wyposażenia dopasowując je do wymiarów pomieszczeń, jakie Państwo chcecie remontować czy wykańczać.

          Nasze ekipy monterskie mają certyfikację producentów i są dla Państwa gwarancją komfortowej realizacji Waszej wizji remontu.

Pełną gamę dostępnych produktów znajdziecie na stronie :

https://komfort.pl/

          Komfort to także OMNICHANNEL - możecie Państwo zamawiać pełen asortyment Komfortu poprzez powyższą stronę z dostawa do naszego sklepu w Ciechanowie - wtedy transport i odbiór jest bezpłatny. 

          Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

          Do sprzedaży i montażu pomp ciepła, klimatyzacji, rekuperacji, magazynów energii dodajemy usługi z branży wykończenia, montaż:

Panele Laminowane

Panele LVT

Drewno Warstwowe

Drzwi Wewnętrzne

Drzwi Wewnatrzklatkowe

Drzwi Zewnętrzne

Wykładziny Dywanowe

Wykładziny Elastyczne

Kuchnie Zabudowy wraz z AGD

Tarasy z Deski Kompozytowej

Deska Elewacyjna

Zapraszamy do naszego sklepu w Ciechanowie ul. Pułtuska 110

https://maps.app.goo.gl/en3wax8nhZ1BhTDX9

Sklep czynny

pn-pt 9:00-18:00, sob 9:00-14:00

tel: 511 753 419 i 695 882 791