Nowato Sprawdzone Polecone

Kotły na Pelet Lidia Compact Mini

 Emisja-pylow-baner-boczny.webp         Małe kociołki na pelet Lidia Compact Mini w wersji z zasobnikiem bocznym i bez. Bardzo udana konstrukcja - w naszej firmie mamy zainstalowane i pracujące od lat. A jedna Lidka pracowała u nas w domu prywatnym.

          Ze strony producenta: 

Kompaktowy kocioł do zadań specjalnych. Dzięki jego niewielkim rozmiarom zmieści się praktycznie w każdej najmniejszej kotłowni. Wyposażony w zintegrowany zasobnik na pellet (32/72/87 l). W cenie dostajesz kompletny kocioł z pompą i naczyniem przeponowym.

Kocioł Lidia Compact Mini jest w pełni automatyczny. Sam się rozpali i wygasi. Sam będzie utrzymywał temperaturę odpowiednią dla domowników. Ogrzewa wodę w grzejnikach, w układzie podłogowym oraz wodę użytkową. Może współpracować z istniejącym systemem grzewczym oraz z solarnymi. Obsługa kotła Lidia mini jest bardzo prosta, wszystkie czynności wykonuje się w sposób łatwy i przyjemny. Posiadają wygodny system szybkiego oraz efektywnego czyszczenia wymiennika.

Lidia-mini-15kW_1-1.webpKotły Kozlusan Lidia Compact Mini spełniają podwyższone normy programu “Czyste powietrze”, które pozwalają uzyskać 45% dotacji (do 9 000 zł, nie więcej niż 45% poniesionych kosztów). Kotły na pellet o podwyższonym standardzie muszą posiadać certyfikat Ekoprojekt 2020 z obniżoną emisyjnością cząstek stałych o wartości ≤ 20 mg/m³ oraz posiadać klasę efektywności energetycznej A+.

Kotły Lidia Compact Mini są w pełni kompatybilne z europejską dyrektywą ErP; zapewniającą oszczędność pelletu i energii elektrycznej.

Niski kocioł

Budowa naszych urządzeń jest bardzo funkcjonalna. Kocioł jest niski, więc każdy z łatwością może dosypać pellet. Optymalnie dobrany zbiornik, pozwala na kilkudniową pracę. Nie męcz się, nie dźwigaj pelletu wysoko. Wybierz niski i funkcjonalny kocioł.

Ceramiczny żarnik

Dzięki zastosowaniu nowego żarnika, proces rozpalania jest jeszcze szybszy.

Cała hydraulika w urządzeniu

Dla zaoszczędzenia miejsca oraz estetyki w kotłowni, cały osprzęt hydrauliczny umieszczony jest wewnątrz kotła. Wystarczy tylko podłączyć urządzenie do instalacji.

Lidia-mini-15kW-boczny-zasobnik_1.webp

Pełna kontrola

Lidia Compact Mini posiada cyfrowy, podświetlany panel z menu w języku polskim. Czytelny wyświetlacz umożliwia szybką zmianę parametrów pracy urządzenia oraz podgląd aktualnego stanu pracy.

Łatwy dostęp do serwisu

Przemyślana konstrukcja to duże ułatwienie dla serwisanta. Łatwy dostęp do wewnętrznych komponentów.

Wbudowane naczynie przeponowe

Kocioł standardowo jest wyposażony w 6 l naczynie przeponowe. Dzięki temu może bez problemu pracować w zamkniętym układzie CO.

Cicha praca

Nasze urządzenia należą do jednych z najcichszych na rynku. To dzięki nowoczesnym podzespołom, z których korzystamy. Kocioł może być z powodzeniem montowany w pobliżu pomieszczeń dziennych

Bezpieczeństwo

Urządzenie posiada kilkustopniowy system zabezpieczeń: przed przegrzaniem, przed zanikiem ciągu w kominie, przed przepięciem itp.

Lidia Compact Mini występuje w wersji 10 kW, 15 kW i 25 kW zarówno z zasobnikiem bocznym jak i z zasobnikiem zintegrowanym.

Zapraszamy do zapytań ofertowych - te kotły montujemy prawie w całym kraju :)

kontakt