Nowato Sprawdzone Polecone

Magazyny Energii - Dobry Czas na Zakup

          Koniec maja 2024 roku to kontynuacja korekty cen na magazyny energii i fotowoltaikę. Choć "jaskółki" donoszą, że następuje już lekki wzrost cen samych paneli, przynajmniej na rynku hurtowym, to same magazyny, ich ceny z perspektywy klienta wyglądają świetnie.

          Zważywszy, że w segmencie falowników hybrydowych króluje niepodzielnie Deye, mamy do dyspozycji wielu importerów i producentów rozwiązań współpracujących z tym falownikiem. Dla naszych klientów proponujemy uznaną markę Kon-Tec ze skalowalnym produktem 5 kWh w wydaniu RAC-owym, a od niedawna w tym segmencie wprowadzamy markę V-Tac z rozwiązaniami ściennymi.

          Opłacalność stosowania magazynów to temat bardziej do obliczeń, niż dyskusji akademickich - zawsze jednak zależny od projektu, go którego jest planowany. Czasami konieczność zachowania stałego zasilania jest bezdyskusyjna, patrz systemy back-up w szpitalach, serwerowniach. Tu jednak raczej mówimy o domowych magazynach współpracujących z fotowoltaiką.

          Pomijając powyższą kwestię opłacalności, mamy dla Państwa sprawdzone rozwiązania, opierając się na firmach, którym ufamy. Zarówno co do produktu, jego jakości, gwarancji, jak i oferowanych cen.

          Koniec maja 2024 umożliwia nam oferowanie magazynów w cenie za 1 kWh od 1200  do 1550 zł brutto - cena zależna od konfiguracji, bez kosztu transportu ( przykład ceny na dzień 24-052024 i nie gwarantuje takiej wyceny po tej dacie ).

          W naszym budynku magazynowym mamy zainstalowane urządzenia, które po uprzednim kontakcie możecie Państwo zobaczyć w działaniu.

tu link do dojazdu:

https://maps.app.goo.gl/A2kFsSjKKb3iLpgR7

20231014_115507a.jpg

Zapraszamy do kontakt