NoWATo - Ogrzewanie, Klimatyzacja

Oto chodzi:

Zimą grzeje, latem chłodzi

home   kontakt   blog     Serwis     Sklep

Kotły    Pompy Ciepła

Uzdatnianie wody     Rekuperacja    

Pompy Ciepła Mitsubishi Ecodan

z technologią Zubadan Inverter do -28 st. C.

Zubadan_logo.jpg

         

Modernizacja - Ecodan to idealne rozwiązanie dla modernizacji a zatem jeszze lepsze dla nowych energooszczędnych domów.

 

Dla przeprowadzenia skutecznej pod względem energetycznym renowacji decydujący jest trafny wybór źródła ciepła. Jeśli zmiana uwarunkowań budowlanych byłaby zbyt trudna, najlepszym wyborem są pompy ciepła Ecodan z opatentowaną technologią inwerterową Zubadan.

Pompy ciepła Ecodan z opatentowaną technologią inwerterową Zubadan są w stanie dostarczać w trybie modulowanym 100% znamionowej wydajności grzewczej w temperaturze do  -15 °C. Możliwe jest także efektywne udostępnianie wyższych temperatur zasilania, np. dla istniejących grzejników. Dzięki temu przejście na monowalentny system ogrzewania z odzyskiem odbywa się w sposób prosty i niezawodny.

Podczas renowacji większych budynków mieszkalnych coraz częściej rozpatruje się kwestię wymiany starego systemu ogrzewania. W takich sytuacjach warto zwrócić uwagę na zalety pomp ciepła Ecodan: są one na tyle elastyczne, że można je dostosować do zastanych warunków, a zarazem mogą być użytkowane jako rozwiązanie monowalentne lub biwalentne. Regulator Ecodan jest standardowo przystosowany do obsługi kaskad  pomp ciepła. Dzięki zastosowaniu precyzyjnie modulowanych inwerterów Zubadan pompy ciepła Ecodan pracują z najwyższą efektywnością, jeśli istniejąca dystrybucja ciepła wymaga wyższych temperatur zasilania przy niskich temperaturach zewnętrznych.

Zapraszam do kontaktu kontakt

 

wydajnosc-grzewcza-pompa-ciepla.jpg

 

Zapraszam do kontaktu kontakt

Dla Kogo Ecodan ?

modernizacja.jpg

 

Modernizacja

Decydującym aspektem dla przeprowadzenia skutecznej pod względem energetycznym modernizacji jest prawidłowy wybór źródła ciepła. Najlepszym wyborem, dostępnym obecnie na rynku, są pompy ciepła Ecodan z opatentowaną technologią inwerterową Zubadan. Pompy ciepła Ecodan z opatentowaną technologią inwerterową Zubadan są w stanie niezawodnie pracować nawet przy temperaturach zewnętrznych sięgających -28 °C.

Możliwe jest także efektywne produkowanie wody o wyższej temperaturze, np. dla istniejących grzejników. Dzięki temu przejście na monowalentny system ogrzewania odbywa się w sposób prosty i niezawodny. Podczas renowacji większych budynków mieszkalnych coraz częściej rozpatruje się kwestię wymiany starego systemu ogrzewania. W takich sytuacjach warto zwrócić uwagę na zalety pomp ciepła Ecodan. Ich szeroki zakres pracy pozwala dostosować je do zastanych warunków, mogą być użytkowane jako rozwiązanie monowalentne lub biwalentne.

 

nowy budynek.jpg

 

Nowy dom, nowe ogrzewanie

 

Budując dzisiaj dom stajemy przed innymi wyzwaniami i pytaniami niż 30, 20, a nawet 10 lat temu. Jedną z najważniejszych kwestii jest wybór dobrego systemu grzewczego. Od dawna zależy on bowiem nie tylko od osobistych upodobań, ale przede wszystkim od kryteriów określonych przepisami.

Dobra wiadomość jest taka, że nie musi to wcale zwiększać kosztów budowy. Istnieją już bowiem źródła ciepła, które pozwalają spełnić najnowsze, bardzo wyśrubowane normy bez żadnych dodatkowych zabiegów - pompy ciepła. Wybierz od początku drogę bez ryzyka - gamę pomp ciepła powietrze-woda - Ecodan.